Pijany kłusownik groził myśliwemu siekierą.

2015-01-25 13:17:29 (ost. akt: 2015-01-25 13:29:04)

Myśliwi złapali kłusownika, kiedy ten ćwiartował dzika. 64-latek trzymając w ręku siekierę groził jednemu z myśliwych pozbawieniem życia. W chwili zatrzymania przez policjantów mężczyzna był pijany.

Pijany kłusownik groził myśliwemu siekierą.

Autor zdjęcia: KWP Olsztyn

W lesie pod Braniewem myśliwi podczas akcji ujawniania nielegalnych wnyków, zauważyli ukrytego w krzakach mężczyznę. Jak się okazało 64-latek obrabiał skłusowanego dzika. Zaskoczony obecnością myśliwych, którzy uniemożliwili mu dokończenie nielegalnego procederu, trzymając w ręku siekierę wykrzykiwał, że zrobi mu jednemu z nich krzywdę.

Policjanci zatrzymali krewkiego 64-latka, a także zabezpieczyli na miejscu zdarzenia wnyki, nóż oraz siekierę. W chwili osadzania w policyjnym areszcie mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie. Gdy wytrzeźwieje usłyszy dwa zarzuty – nielegalnego pozyskania zwierzyny oraz kierowania gróźb karalnych.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na hubertus.wm.pl w ramkę " DODAJ INFORMACJE ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Czytelnik #1645716 | 84.143.*.* 25 sty 2015 16:07

    Powinne byc Surowe kary za Klusownictwo , oraz za znecanie sie nad niewinna zwierzyna

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz