Polował tam, gdzie nie powinien

39-letni mieszkaniec gminy Biała Piska stanie przed sądem, bo polował nie posiadając do tego uprawnień w nie swoim obwodzie łowieckim. Mężczyzna został przyłapany przez myśliwego.

ilustracja do terści

ilustracja do terści

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

W niedzielę późnym wieczorem myśliwy będąc na polowaniu usłyszał strzał. Następnie idąc w kierunku skąd dobiegały strzały doszedł do nęciska, które nie było zgłoszone w ich kole łowieckim .Tam zauważył plamy krwi świadczące o tym, iż ktoś ustrzelił zwierzynę leśną. Były widoczne również ślady opon ciągnika po których idąc, doszedł do prywatnej posesji, której właścicielem jest 39-letni mieszkaniec gminy Biała Piska. W trakcie prowadzonych czynności ustalono, iż mężczyzna ten jest również myśliwym. Jak się okazało polował on na terenie innego koła łowieckiego nie mając do tego uprawnień.

39-letni mężczyzna usłyszał już zarzut kłusownictwa, do którego się przyznał. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem. Za popełnione przestępstwo grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając w w ramkę "Dodaj informację", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj